Naar mijn mening is dit een woodie die ook echt gewoon een woodie moet blijven. Top wat RMC allemaal uit zijn mouw kan schudden, maar de charme van de houten achtbanen moet bewaard blijven! Ik zie ook veel liever een ground-up RMC verschijnen dan telkens een houten achtbaan te zien verdwijnen.
Los daarvan, het ziet er echt goed uit wat ze met deze retrack gedaan hebben. Dat ze ook de banking en de hoogte hier en daar aanpassen betekent toch echt dat deze baan het nog zéker 5+ jaar zal volhouden in zijn huidige vorm.


Antwoord met Citaat

Als we dit zien, dan kunnen we beginnen gokken wat er met Weerwolf in de toekomst zalt gebeuren... RMC of Gravity make over.
Ik hoop het laatste, alhoewel RMC het ook eens mag proberen zonder inversies voor mij, dan blijft het familiale karakter behouden.

.
